Конкурс за запишување на студенти на прв циклус студии во академската 2016/2017

Повеќе...

Конкурс за најдобар истражувачки труд и есеј

Повеќе...

Повик ЕРАЗМУС+ 2016

Повеќе...

е-весник на УКЛО

Повеќе...

Информација за сите докторанди - Повик за стипендии

Повеќе...

Доделено признанието „Инженерски прстен“

Повеќе...

Конкурс за учество во Работилница за изработка на мозаици

Повеќе...

Академски календар

Јуни 2016
MoTuWeThFrSaSu
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Академски календар

EMail service


 


Scroll to Top